rodiklisrodiklis  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share|

Situacija

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down
AutoriusPranešimas
Alexandra de Chanell
avatar
Pranešimų skaičius : 3889
Join date : 2014-08-28
Miestas : New Jersey
"

RašytiTemos pavadinimas: Situacija 2015-11-18, 16:05

SITUACIJA
make it in New York
"Gossip girl here, your one and only source into the scandolous lives of manhatten's elite.And who am I? That's one secret I'll never tell. You know you love me.
Xoxo... Gossip Girl"

Mes, aišku dėkojame Liežuvautojai už šešiarius metus intrigų, meilės, keršto, neapykantos, tikrų mirčių, simuliuotų mirčių ir žinoma pamatyti ką reiškia turtingųjų gyvenimas, stilius, aukšta klasė. Tačiau čia mes nesieksime prikelti nei serialo nei jo veikėjų, nemėginsime atkurti serialo serijų. Čia mums neteikia nei Wanderwoodsen šeimų nei Bass'ų, nei pačios liežuvautojos. Pasivogėme iš legendinio serialo tik miestą ir žinoma, mokyklą.

Taigi, New York. Niekada nemiegantis miestas. Miestas, kuriame šansą gyventi geriau gali gauti kiekvienas. Tai miestas, kur pradedantieji verslininkai gali gauti valstybinę paskolą. Tai miestas kur valytojas gali tapti "Empire" viešbučio valdytoju.
Mes nenukrypstame nuo savo temos- ir toliau esame mokykla. Tik šį kartą ne internatinė. Šį kartą aprėpiame bet dvi, viename pastate esančias, tačiau skirtingas mokyklas.  Constance Billard merginų mokykla ir Saint Judas berniukų mokykla. Tai nėra eilinė Niujorko vidurinė mokykla, tai vieta, kur žadamas aukštas išsilavinimas jaunimui, žinoma, ne už žemą ar kiekvienam pasiekiamą apvalią sumą pinigų. Savaime suprantama, kad tai turtuolių mokykla, tačiau tarp Gucci ir Dolces Gabannos galima surasti ir paprastojo luomo jaunuolių, kurie iš paskutiniųjų stengiasi mokytis, gauti stipendijas, vien tam kad nereikėtų dirbti degalinės operatoriais. Būtent čia vyksta didžiausias karas tarp turtingųjų ir vargšų, kuris liečia ne vien mokinius, bet ir jų tėvus.. Na o pasibaigus pamokoms duris plačiai atveria visas Niujorkas. Teminiai vakarai, labdaros renginiai, pradedančiųjų modelių šou, kokteilių vakarėliai. Tai juk Niujorkas! Niekad nemiegantis miestas. Tik nuo Tavęs priklauso kaip gyvens Tavo veikėjas. Ar jis bus išlepęs turtuolis, ar jis bus mylintis ir jautrus turtuolis, ar jis bus maištingasis vargšas, o gal tas, kuris mėgina iš gyvenimo pasiimti viską kas jam yra siūloma? Nedvejok, prisijunk prie mūsų ir pasinerk į nemiegančio miesto verpetą, bei jo siūlomus malonumus!!


Oh,you can't hear me cry...
"
...See my dreams all die from where you're standing on your own. It's so quiet here and I feel so cold this house no longer feels like home...Oh, when you told me to leave I felt like I couldn't breathe my aching body fell to the floor. Then I called you at home you said that you weren't alone I should've known better now it hurts much more..
Still, one day I will be alright.
"
Atgal į viršų Go down
http://rebelsoul.forumlt.com
Situacija
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Elite. Passion and Power :: Breathe, You're Home :: Bless this home, and all who enter-